Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,91 zł , zmiana od tamtej pory: -0,06%

Czytać PREZES Fic na LinkedIn zaczyna kampanie informacyjną:

Zgłoś do moderatora
Prezes Fic na LinkedIn zaczyna kampanie informacyjną:

"Pandemię COVID-19 kojarzymy głównie z kolejnymi infekcjami wirusem SARS-CoV-2 i ich bieżącym wpływem i skutkami dla ludzi, gospodarki, biznesu, etc. Jednak po półtora roku od jej ogłoszenia coraz więcej wiemy o długofalowych potencjalnych skutkach tych infekcji dla szeroko pojętego zdrowia populacji. Dzisiejsze infekcje bowiem okazuje się, że będą miały istotny wpływ na stan zdrowia ludzi w dłuższej perspektywie czasu. Zapraszam do śledzenia cyklu publikacji przygotowanych przez Dział Rozwoju Biomed Lublin S.A. Pierwsza z nich pt. „Długofalowe skutki zdrowotne zakażenia SARS-CoV-2” przedstawia poglądowo ważniejsze wątki zebrane w oparciu o dostępne publicznie materiały informacyjne i doniesienia naukowe. Zapraszam do lektury."
https://lnkd.in/eVbTEy9
#Biomed #BiomedLublin

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 0,20% 9,90 2021-06-18 17:01:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.