Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  115,50 zł , zmiana od tamtej pory: -3,46%

Czytać misie wywiad!

Zgłoś do moderatora
http://thegg.net/interviews/lust-from-beyond-interview-with-movie-games-lunarium-lfb-lewd-game-development-and-thoughts-on-censorship/?fbclid=IwAR0yqorHZJWqcvWW1BJ56aSqePahsoh1ABvPt1a4OU7rEsqRVC7V21IRTSk

"Robin TGG
Is it really correct that ”Lust from beyond” is coming to PC on September 24th this year? If so, do you think that there’s a slim chance that we could also get to see a console release sometime in the future?

Michał (Movie Games Lunarium)
I think we already know that this deadline has not been met.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES -1,33% 111,50 2021-01-22 11:29:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.