Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,40 zł , zmiana od tamtej pory: -75,91%

czytać i myśleć po swojemu

Zgłoś do moderatora
Właśnie takie wpisy manipulujące trzeba tępić, przynajmniej raz na jakiś czas.
(Pomijam to że niejaki Wojtek smaruje te tragiczne wpisy również też na Abadonie co każdy po IP może sprawdzić.)

Na początek źródło informacji - czytać dokładnie
https://www.bankier.pl/wiadomosc/MURAPOL-S-A-Zmiany-w-skladzie-zarzadu-Emitenta-7558595.html 

Życiorys Iskry
https://www.bankier.pl/static/att/emitent/2017-08/zmiany_w_skladzie_zarzadu_r.kasprzak_n.iskra_zyciorys_201708030583847951.pdf 

I co widzimy? Że Iskra tak samo jak Sapota jest człowiekiem Murapolu, czyli żadna rewolucyjna zmiana. Pracuje 10 lat w spółce, jest wiceprezesem a został prezesem. Po tylu latach Sapota przeszedł do Rady Nadzorczej. Obaj są wieloletnimi pracownikami Murapola więc nic się nie zmieniło oprócz stołków. Jak widzimy zostało w powyższym manipulacyjnym przekabacone że wiceprezesem została Iwona Sroka, były prezes KDPW i były dyrektor GPW, posiadająca doktorat z zarządzania, wykładowca SGH i UW. A gość pisze że nie zajmowała się zarządzaniem tylko pracami biurowymi ... Masz gościu tupet. Polecam Google i poczytać co to za kobita i jakie ma zasługi. A wszystkie te zmiany mają na celu wprowadzenie Murapola na giełdę. Chyba nie muszę podkreślać że jest to rewelacyjna wiadomość dla akcjonariuszy Awbudu - na mój rozum i na tyle co ja kumam bazę to można zapomnieć o wycofaniu z giełdy. Jeśli macie inne zdanie to napiszcie ale z uzasadnieniem.

Giełda cienko przędzie, kursy spółek lecą na pysk w większości niezasłużenie, bez gruntownych - powtarzam gruntownych - podstaw fundamentalnych, bo wszystko spada to i też ta spada.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 1,06 2020-05-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.