Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,19 zł , zmiana od tamtej pory: -7,84%

czytać i analizować

Zgłoś do moderatora
1.przecież jak by został wchłonięty przez CA to musiał by zmienić nazwę na GNB ;)
2. ...po wydzieleniu z niego kredytów walutowych mogłoby być atrakcyjne dla banków komercyjnych - tak za darmo, akcjonariusze? 63% udziałów i poprawa rentowności - oddać? hm..
3. Na Credit.. nie ma żadnej informacji o takim planie/ pomyśle.
4.W samym banku jest rewolucja, dużo zmian "na plus"

czas i cierpliwość w tym momencie to chyba najlepsze dla wszystkich

dla kogo jest to pożywka ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETINOBLE 1,21% 0,18 2022-08-16 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.