Forum Giełda +Dodaj wątek

Czytać anale i ynwestory ! Najważniejsze info w tym stuleciu.Serio!

Zgłoś do moderatora

Temat: [PAP] Sytuacja przypomina krach roku 1929 - prezes UniCredit (opinia)

Treść: Sytuacja przypomina krach roku 1929 - prezes UniCredit (opinia)

6.10.Rzym (PAP) - Prezes banku UniCredit Alessandro Profumo wyraził w poniedziałek opinię, że obecna sytuacja na rynkach finansowych przypomina Wielki Kryzys w 1929 roku.

W cytowanej przez Ansę wypowiedzi Profumo oświadczył: "Jesteśmy świadkami kryzysu, który nie ma precedensów, z wyjątkiem być może krachu z 1929 roku".

"Jasne jest, że nie doceniliśmy warunków panujących na rynku" - stwierdził prezes UniCredit. Wyraził jednocześnie optymizm co do kondycji tej grupy bankowej i wykluczył, by obecna sytuacja miała wpływ na depozyty. (PAP)

sw/ jo/ ro/ asa/

  • Czytać anale i ynwestory ! Najważniejsze info w tym stuleciu.Serio! Autor: ~zbych / wielki/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNICREDIT -2,87% 35,00 2021-01-15 16:21:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.