Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,03 zł , zmiana od tamtej pory: -0,97%

Czysto teoretycznie. Sprawa w sądzie między mną a Leszczyńskimi.

Zgłoś do moderatora
Jak waszym zdaniem (w tej hipotetycznej sytuacji), Leszczyńscy mogliby próbować bronić się przed następującym zarzutem? Przed wejściem na giełdę, ich produkcje własne, a mianowicie:

Farm&Fix 2020
ElectriX
Moon Village
Cthulhu: Books of Ancients
Mushrooms: Forest Walker
Flipper Mechanic
HERO: Flood Rescue
Ring of Fire: Survive in Proxima
House Designer
Garden of Magic Mushroom
P.U.G.S. Agents
Architect Life: A Building Simulator

miały ustalone daty premier na rok 2020. Oczywiście jestem świadom zapisu w prospekcie, o tym, że może dojść do obsunięć. Ten zapis jednak nie będzie miał mocy w tym przypadku. Natomiast po wejściu na giełdę, po aferze z Cthulhu, daty ów gier zostały zmienione na TBA (czyli potocznie, dopiero do zapowiedzi). Oto hipotetyczny ( :) ) zarzut: "Na jakiej podstawie pierwotne daty premier produkcji własnych zostały przedstawione w prospekcie na rok 2020, kiedy ich aktualizacja na TBA w październiku 2020 roku, sugeruje postęp prac mniejszy, niż wcześniej ustalne daty przybliżone?" Innymi słowy, SKORO WIEDZIELI, ŻE PRACĘ SĄ NA TAK MAŁO ZAAWANSOWANYM POZIOMIE, ŻE ZASŁUGUJĄ JEDYNIE NA "TBA", DLACZEGO PRZED WEJŚCIEM NA GIEŁDE, DATY TYCH GIER ZOSTAŁY USTALONE NA NIEMOŻLIWY DO REALIZACKI TERMIN W 2020 ROKU? Dlaczego nie zostały od początku ustalone na TBA?
  • Czysto teoretycznie. Sprawa w sądzie między mną a Leszczyńskimi. Autor: ~Piotr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
08OCTAVA 0,00% 1,02 2023-02-03 15:00:00