Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,10 zł , zmiana od tamtej pory: -21,27%

Czym się różnią akcje Rainbowa od TUI? Niczym

Zgłoś do moderatora
Dlatego gdy jednemu (czyt.TUI) spada, a RB rośnie to co oznacza ?
Są jacyś inni ? A działają tak samo. Pomijając skalę .....
Ale chyba wszyscy wiecie jak działają kasyna i czemu w efekcie wygrywają - bo nie kierują się emocjami. A zasadami i ustalonym z góry algorytmem. Nie to co "gracze" giełdowi. Jak Każdy/a z Was

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW -0,34% 17,40 2022-10-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.