Forum Giełda +Dodaj wątek

czym kierować się przy wyborze spółek

Zgłoś do moderatora
Czym jednak powinni się kierować inwestorzy, którzy potrzebują syntetycznych miar oceny kondycji spółek?

– O okazji rynkowej możemy mówić, jeżeli firma regularnie poprawia sprzedaż i zysk netto i jest notowana ze wskaźnikiem cena/zysk poniżej 10. Ważne jest również, aby spółka nie miała zbyt wysokiego poziomu zadłużenia, 
a oczekiwany wzrost nie opierał się wyłącznie na życzeniowym myśleniu zarządu. Najlepiej taką spółkę odnaleźć samemu zanim zacznie być analizowana i promowana przez analityka z domu maklerskiego – podpowiada Hubert Kmiecik, zarządzający Allianz Małych i Średnich Spółek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMCOMPANY -1,87% 21,00 2021-01-20 16:46:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.