Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,72 zł , zmiana od tamtej pory: -28,49%

Czyli 2 czy 3 zł w pewnej perspektywie mozliwe.

Zgłoś do moderatora
Trochę dobrych informacji ,trochę zysku i odpuszczenie kursu przez trzymającego kurs i 2-3 zł spokojnie możliwe.Premia dla prezesa przy 1,5 zł.Tyle że to zajecie dla cierpliwych.Ale wygląda na to że mamy zmianę optyki a i zapewne ceny.Może ,,trochę,, kupię ,,na ryzyko,,.Cena niewygórowana a i ryzyko jakby mniejsze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING 1,19% 0,51 2023-05-30 14:36:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.