Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,20 zł , zmiana od tamtej pory: -4,76%

Czy Zastal złożył w Sądzie wniosek o postępowanie sanacyjne

Zgłoś do moderatora
W związku z położeniem łapy przez komornika na nieruchomościach Zastalu a być może i na kontach czy Zastal złożył w Sądzie wniosek o otwarcie postępowania sanacyjnego aby uniknąć upadłości ?
ktoś coś wie ?
Czy banki wypowiedziały umowy kredytowe ? bo jak wytłumaczyć zajęcie nieruchomości przez komornika w celu ich dalszej licytacji.
Spółka nie ma żadnych pieniędzy na spłaty zobowiązań ? te raporty finansowe to jakaś lipa ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGFGROUP -1,96% 4,00 2021-02-26 17:01:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.