Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,15 zł , zmiana od tamtej pory: 30,05%

Czy z tej maki bedzie chleb?

Zgłoś do moderatora
Nie ma tu zadnej dyskusji, pieniadz lubi mileczenie ale czy az takie?
Na innych spolkach jest duzo dyskusji czyli duzo spekulantow, a jak jest tutaj skoro nikt nie ma nic ciekawego do powiedzenia?
Spolka tez ostatnio espi wydala dawno temu, a wiadomo jak kurs wystrzelil i spadl....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
THEDUST 3,12% 13,20 2023-03-31 17:00:00