Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,90 zł , zmiana od tamtej pory: -31,32%

Czy wyniki ruszą kursem?

Zgłoś do moderatora
Witam od niedawna jestem na spółce po rekomendacji, że na spółce coś zaczyna się dziać i może dojść do dynamicznego ruchu.
Przeglądając ostatnie wiadomości wydaje się, że faktycznie ktoś się chyba przygotowuje do windowania kursu w górę.
Podniesienie ratingu przez s$p, udzielenie kredytów, refinansowanie zadłużenia, prognoza wzrostu ebitda może sugerować że ktoś się do czegoś przygotowuje.
14 sierpnia publikacja wyników a skoro powinny być lepsze to może pod te wyniki rynek rósł przez ostatni miesiąc. Mam nadzieję że będą wyższe od oczekiwań i w końcu wybijemy w górę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR -2,61% 1,30 2020-08-11 14:46:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.