Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Czy wyłudzenie na prezesa?

Zgłoś do moderatora
Pismo otrzymałem 25.01.2021 polecony. nie wiem czy prezes posługuje się jakimś algorytmem w wyborze adresów, ja miałem na kopercie dopisek w kółeczku z numerem wygląda jak z listy liczby porządkowej. Oczywiście, przyzwoitość i kultura wymagała bym odpisał. W skrócie to, że tłumaczenia są pokrętne i niewiarygodne, po drugie zaapelowałem o zwołanie WZA i poddanie się weryfikacji Akcjonariatu, gdyż według mnie jego wieloletnia działalność jest niezgodna z prawem, z powodu braku przedłużania kontraktu oraz notoryczne odmawianie zwołania WZA. Wysłałem też kontrolnego e-maila do Hawe telekom, prośbą o potwierdzenie prawdziwości pisma i wiedzy zarządu w tej sprawie, czekam czy odpiszą?
Zauważyłem w tym wątku kilka osób, które posługują się nickami z 2016 roku, i byli aktywni tak jak ja, gdy tworzono PAH, takie jak np: Er, Ddd, Ja w pewnym momencie, gdy trzeba było złożyć pełnomocnictwo, wycofałem się, głównym organizatorem PAH, był ps Falenta. Dziś, niestety nikt o tym nicku nie udziela się na forum a szkoda, to był super merytoryczny gość.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33