Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,96 zł , zmiana od tamtej pory: -10,81%

czy wy wiecie, ze 80-90% tej waszej wartości ksiegowej to sa DłUGI ?

Zgłoś do moderatora
a tyle bylk wklejanek na inngch forach i wszystko psu na bude hahahaha
mleko sie rozlalo i teraz trzeba szukac komu te akcje sprzedac bo koszyk popytu pusty hahaha

a najsmieszniejszs jest to, ze na miejscu insaiderow TERAZ BYM SPRZEDAWAŁ AKCJE w cenie ok 2 x wyzszej niz prawdziwa wartosc ksiegowa hahaha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR 1,54% 2,64 2021-10-21 15:35:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.