Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,09 zł , zmiana od tamtej pory: 62,98%

CZY WY NA PRAWDĘ UWAŻACIE, ŻE TE SPADKI BĘDĄ TRWAĆ W NIESKOŃCZONOŚĆ?

Dnia 2019-05-22 o godz. 15:26 ~Bartek napisał(a):
> Dzisiaj dokupiłem tego "śmiecia" .
>
> mam obecnie 100 k . myślałem, że wtym roku zrealizuje zysk na 4 zł ale się nie zapowiada trudno. Trzeba poczekać o 2021 r to mój horyzont czasowy.
>
> Idea Bank Polska stanie na nogi. Zmniejszy skale i będzie zarabiać 100 mln z leasingu. Nie rozumiem po co im w ogóle do cholery placówki ? Przecież to powinien być bank internetowy minimalne koszty kredytów i tak za dużo nie nadają. Leasing to leasing i oddziały mieć powinen logiczne.
>
> Lub zostanie sprzedana. A niech idzie nawet za te 200 mln . ( to tak apropo cała wycene holdingu na tą chwile ) Ale co tam niech idzie.
>
> No i co wtedy zostaje zagranica dająca ponad 100 mln rocznie . 2mld w kapitałach . a wycena 200 mln na tą chwile.
> Mówie troche to zajmie ale cena 4 - 5 zł jak nie w przyszłym to w 2021 na pewno będzie. Tyle w temacie.
>
> Skonczyłem zakupy.
> A jak jeszcze w przyszłości wyppłacą dywidente np dajmy na to 50 mln . to ja dostałbym czysto 64 tys . szok.
>
> Pozdrawiam

Stan "POZYTYWNYCH" nastrojów na obecną chwilę jest w znaczącej przewadze.
Bartek-bardzo ciekawy wpis.
Tak jak pisałem na innym wątku-uważam, że IB wyjdzie z tego marazmu i to samo tyczy się GNB oraz Holdingu.
Są to interesujące spółki i biorąc pod uwagę, że IB i GNB to sektor bankowy to jest ogromne powtarzam ogromne prawdopodobieństwo, że wszystko finalnie zakończy się bardzo dobrze. Co za tym idzie Holding również pójdzie w górę z automatu. Nie są to pobożne życzenia, ale fakty.
IB w przeważającej większości bazuje na klientach korporacyjnych-klienci indywidualni to niewielki odsetek(jest bardzo pozytywnie oceniany przez duże korporacje).Nagonka trwa, ale i ona za jakiś czas całkowicie ucichnie.
Patrz SKOKI, Amber, PKO BP, Alior i ich toksyczne aktywa oferowane przez nie i inne instytucje finansowe.
Także spokojnie z tymi mało obiektywnymi i niesprawiedliwymi ocenami.
Patrzcie na realia i to co może nastąpić w przyszłości a nie tu i teraz gdzie wyłącznym prowodyrem dziwnych postów, wątków i mało rzetelnych informacji są buzujące emocje u części forumowiczów. Osoby pracujące w funduszach chyba często mają ubaw po pachy czytając co poniektórzy wypisują.
Głowa do góry i tytanowych jaj Wszystkim życzę-:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 0,00% 1,77 2019-12-10 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.