Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,61 zł , zmiana od tamtej pory: 2,12%

??Czy wiecie że??

Zgłoś do moderatora
Nie przekroczenie 50% głosów przez Lc w kapitale zakładowym gh to dodatkowe bezpieczeństwo dla ludzi którzy posiadają akcje gh.Lc jest założycielem spółki gh i najprawdopodobniej największym podmiotem pojedynczym które te akcje posiada ale z punktu prawnego nie podmiotem dominującym i jeżeli PiS mafia miała by dobrać się do jego majątku to w grę wchodzi tylko przejęcie jego akcji a nie już spółki chociaż i tak g.wno mu zrobią bo to nieudacznicy jak stary śmieć knife i mieszkańcy Podlasia.Tylko RRRrrr chwała i potęga na wieki!!
  • ??Czy wiecie że?? Autor: ~RRRrrr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 0,81% 0,62 2023-03-28 16:36:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.