Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,79 zł , zmiana od tamtej pory: -20,81%

Czy wiecie gdzie można uzyskać świeże info o postępach

Zgłoś do moderatora
https://gazetakrakowska.pl/urzadzenie-do-latwego-mierzenia-poziomu-cukru-we-krwi-opracowane-na-agh-moze-stac-sie-wielka-szansa-dla-cukrzykow/ar/c14-17740305
To najnowszy artykuł który odnalazłem. Niestety jest to powielenie poprzednich, jakby ktoś przepisywał informacje z 2021r.
Czy ktoś wie na jakim etapie znajduje się projekt Dabetomat? Czy badania kliniczne się już rozpoczeły? Czy jest zapewnione finansowanie?
Środki z poprzedniego programu powinny być rozliczone do 31.08.2023 więc jakieś wnioski powinni już mieć

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTCAPITAL 4,00% 0,62 2023-12-04 09:35:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.