Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,04 zł , zmiana od tamtej pory: -12,50%

Czy warto inwestować w spółki biotechnologiczne

Zgłoś do moderatora
Artykuł pokazuje potencjał spółek z branży. Pamietajmy, iż MDB jest dopiero na początku swojej drogi…
Inwestorzy powinni przestać patrzeć na MDB przez pryzmat sprzedawanych testów na Covid… tutaj gra jest o zupełnie inne projekty. Umowa z IChB PAN otworzyła przed spółką dostęp do doskonale wyspecjalizowanej kadry oraz potencjalnie nowych, innowacyjnych projektów, które owi naukowcy będą mogli realizować w nowym labie w Poznaniu.
Nie liczy się co tu i teraz. Liczy się przyszłość… a ona zapowiada się soczyście dla polskiego biotechu…

Pozdrowienia dla long termhttps://www.parkiet.com/Medycyna-i-zdrowie/308169989-Czy-warto-inwestowac-w-firmy-biotechnologiczne.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO 6,40% 2,66 2021-10-18 15:37:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.