Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,00 zł , zmiana od tamtej pory: -1,92%

Czy tu będzie jak z Ursusem?

Zgłoś do moderatora
Najpierw wielkie plany,super wyceny ,a potem po polsku plajta.Ile to już dużych firm co to niby sukces odniosły zaczyna się teraz topić?
Tak jak te firmy będzie niebawem z budżetem państwa i cud się skończy jak bańka mydlana.POlicyjne ogromne podwyżki rozpętają roszczenia uzasadnione innych grup co zrodzi skutek Mega deficytu i problem na 2019 staje się coraz bardziej realny. Gospodarka zaczyna się zacinać i to na poważnie.Wszyscy na GPW widzą co się realnie dzieje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOBLOK -1,92% 25,50 2020-04-08 11:20:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.