Forum Giełda +Dodaj wątek

Czy to trend czy trendzik?

Zgłoś do moderatora
Jak spojrzymy na wykres 3-miesięczny to wyraźnie widać jaki ładny utworzył się trend wzrostowy,wiem że niestety nie poparty obrotami ale taka specyfika Capka.Nie mniej jednak doszliśmy do lekkiego oporu i w najbliższym czasie okaże się na co tak naprawdę stać nasze cudo.Jestem optymistą i myślę,że za chwilę lub za jakiś czas nie schodząc poniżej linii trendu (wg mnie jakieś 1.30) pokonamy 1.50 i pójdziemy w kierunku 2 zł a może i wyżej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 0,00% 1,20 2023-09-29 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.