Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,48 zł , zmiana od tamtej pory: -18,41%

Czy to napływ kapitału z rynku kryptowalut?

Zgłoś do moderatora
W ostatnich dniach można zaobserwować lekkie zwyżki i ożywienie w obrotach. Myślicie, że taki przepływ kapitału jest realny na naszą słodką, bananową GPW czy NC?
Może coś być na rzeczy bo ostatnio na jednym z portali dotyczącym tematyki kryptowalut pojawił się taki artykuł.
https://gielda-kryptowaluty.pl/firma-z-potencjalem-do-rozwoju-i-wzrostu-na-2021-i-2022/ 

Będę wdzięczny za merytoryczne komentarze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMREST 0,91% 26,50 2021-07-23 17:01:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.