Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,65 zł , zmiana od tamtej pory: -36,17%

Czy to łyknie nasz czempion

Zgłoś do moderatora
Warszawa, 14.07.2022 (ISBnews) - JR Holding ASI podpisała z The Great Ideas (w trakcie rejestracji zmiany nazwy na Honey Payment) porozumienie (term-sheet) w sprawie przeprowadzenia procesu połączenia Honey Payment ze spółką notowaną na NewConnect, która zostanie wskazana przez JRH, podał JR Holding. Połączenie nastąpi w drodze tzw. odwrotnego połączenia Honey Payment, tj. w zamian za wniesienie udziałów Honey Payment przez dotychczasowych wspólników tytułem opłacenia akcji nowej emisji wyemitowanych przez spółkę wskazaną.
"Honey Payment jest podmiotem, do którego po zmianie nazwy, a przed połączeniem ze spółką wskazaną, zostanie wniesiona zorganizowana część przedsiębiorstwa podmiotu trzeciego (dalej: ZCP), zawierająca m.in. aplikację finansową typu marketplace, w wyniku czego docelowo będzie prowadzić działalność o charakterze małej instytucji płatniczej w obszarach związanych z tworzeniem i wprowadzaniem technologii finansowych, a także będzie rozwijał portfel produktów (będących składnikami ZCP) takich jak:

- LoanByLink - usługa polegająca na możliwości zakupu towaru lub usługi u partnerów i rozłożenia płatności na wygodne raty (ponad 1 700 partnerów),

- Mambon - produkt umożliwiający zakup bonów podarunkowych, voucherów prezentowych z różnych kategorii (ponad 700 partnerów),

- aplikacja mobilna dotBee - umożliwiająca zarówno zarządzanie jak i dysponowanie pieniędzmi, korzystając z wygodnych i korzystnych rozwiązań, dająca również możliwość zdalnego założenia konta do otrzymywania przelewów i dokonywania wpłat na dowolny rachunek. Użytkownicy aplikacji mogą korzystać z funkcji takich jak: transport publiczny, parking, cashback, ubezpieczenie, nadawania paczek, rozrywka czy Mambon bez konieczności weryfikacji tożsamości (ponad 360 tys. użytkowników),

- aplikacja Shaketips - rozwiązanie dające możliwość wręczania bezgotówkowych napiwków za pomocą kodu QR (ok. 500 partnerów)" - czytamy w komunikacie.

JRH oraz spółka wskazana mają prawo do przeprowadzenia badania due diligence (DD) Honey Payment przed podpisaniem umowy inwestycyjnej.

Term-sheet nie stanowi umowy zobowiązującej, umowy przedwstępnej, oferty ani innego wiążącego zobowiązania o podobnym charakterze, co znaczy, że strony działając w dobrej wierze, zobowiązują się do prowadzenia rozmów i negocjacji zmierzających do przekazania prawdziwych, rzetelnych oraz dokładnych informacji o Honey Payment, współpracy w razie przeprowadzenia badania DD, zawarcia właściwej umowy inwestycyjnej i realizacji jej postanowień. Podpisanie term-sheet nie stanowi zobowiązania do podpisania umowy inwestycyjnej ani nie determinuje brzmienia jej postanowień. Term-sheet nie będzie również stanowił załącznika do umowy inwestycyjnej, zastrzeżono.

Umowa inwestycyjna będzie jedynym i wiążącym strony dokumentem w zakresie inwestycji, a jej zawarcie powinno nastąpić do dnia 30 sierpnia 2022 r.

JR Holding ASI to notowana od 2012 r. na rynku NewConnect spółka, koncentrująca się na działalności inwestycyjnej i zaangażowaniu w firmy z branż: cyfrowego biznesu, odnawialnych źródeł energii, gier komputerowych, medycznej, biotechnologicznej i nowoczesnych mediów. Spółka rozpoczęła proces przenoszenia notowań z NewConnect na główny rynek GPW.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FEMTECH 5,00% 1,05 2022-12-01 09:48:14