Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,40 zł , zmiana od tamtej pory: 13,94%

Czy to jest kabaret z gambitem?

Zgłoś do moderatora
Zainwestowałem parę groszy ponad rok temu bo wierzyłem w pomysł Aircraft Carrier. Niestety gra potrzebuje sporo wsparcia i miłości, a sprzedaje się nędznie. Próbowałem się zorientować, jakie są szanse, że Gambit Games się rozwinie bez kasy za tą grę i znalazłem w KRS jedną osobę, Jakub Rozenek. Daleko nie musiałem szukać, tu jest jakiś pijany wylew żółci na CFG i prezesa Kostowskiego: https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=6494771&strona=2

Pytanie na serio do zarządu CFG: to ten sam człowiek? Powierzyliście grę, która miała ratować wizerunek spółki w ręce człowieka, który z niej wyleciał i wypisywał takie teksty godne oddziału zamkniętego? Ładnie się tu bawicie, a team AC Survival był taki responsywny przed premierą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CFG 3,95% 11,85 2023-02-07 13:48:44