Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  64,08 zł , zmiana od tamtej pory: 19,04%

czy to będzie spółka roku 2021? Czytaj uważnie.

Zgłoś do moderatora
Spółka Bras, leci drugi dzień pod rząd po 50%. Inwestują 120 mln w farme OZE ich obecna kapitalizacja to raptem 80 mln, wchodzą nowi duzi inwestorzy. 14 lutego będzie ujawnienie jednego dużego gracza. W gminie, w której chcą kupić ziemię urząd dał komunikat, że spółka kghm interesuje się kupieniem wraz z innym inwestorem pod fotowoltaikę. Łącząc fakty wychodzi na to, że to KGHM będzie głównym partnerem brasa w tej inwestycji 50/50%. Dziś były podwójne widły, popyt był tak duży, że niestety spółka nie została ponownie otwarta.
Polecam się przyjrzeć nieco lepiej i dokładnie przeanalizować nadchodzące zdarzenia i możliwości inwestycyjne.
W mojej opini ta spółka na obecnym etapie to OKAZJA INWESTYCYJNA.
Oczywiście każdy ma Swój rozum i niech dokładnie sprawdzi ją we własnym zakresie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO 0,37% 76,28 2021-04-21 17:04:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.