Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,72 zł , zmiana od tamtej pory: 131,62%

czy to będzie majstersztyk? Rolowanie Made in UK

Zgłoś do moderatora
moje spekulacje....

zakup własnych akcji po taniości z kasy z "szafy" (teraz już wiadomo kto podkupywał między 23,09 a 03.10 i trzymal kurs za jajka)
rolowane własnych obligacji
ogłoszenie
wykup obligacji za kasę z rezerwy
PEAK cenowy, sprzedaż pakietu zakupionego na przełomie 09-10.2020 i mamy amortyzację obligacji (raczej nie całą, ale znaczącą część)

IPF zaboleć musiało czerwcowe 200 baniek za obligacje...teraz prawdopodobnie zrobili inny myk.

Winszuje planu i cieszę się, że mam Was w portfelu, czekam na przełamanie 3.5....potem (w grudniu na 100 wg mnie) dobicie do faktycznej wartości księgowej.

Pozdroo dla wszystkich dobrych ludzi.

PS. Kto zauważył wysyp lichwiarskich reklam w TV? Będzie się działo, na dziś banki wolą dać kasę pośrednikom, niż ryzykować brak spłaty Kowalskiego i Nowakowej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38