Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,63 zł , zmiana od tamtej pory: 13,40%

czy teraz też badają kał przy zarażeniu koronką?

Zgłoś do moderatora
Mało dzisiaj wuj wkleja informacji o koronce to ja go zastąpię troche o medycynie ogólnie - https://www.focus.pl/artykul/przebadano-200-letnie-ludzkie-odchody-stan-opieki-medycznej-byl-fatalny
to forum Pharmeny, ale przecież tu się wkleja wszystko o śródbłonku, zapaleniach różnorodnych, siedzeniu w fotelu, nawet po angielsku ostatnio (przecież Pharmena to światowa marka) itp. to o kale też można, co nie?
  • czy teraz też badają kał przy zarażeniu koronką? Autor: ~Wafelek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 1,49% 10,92 2021-07-23 16:15:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.