Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  72,70 zł , zmiana od tamtej pory: -18,65%

Czy teraz ....

Zgłoś do moderatora
Brać czy nie brać oto jest pytanie .Czy warto. Kurs jest na poziomie z którego teoretycznie powinno nastąpić odbicie (73 +- filtr). Dobre byłoby objęcie hossy i up.....Rynek zdyskontował już złe informacje. Jest potrzebny strach i obawa przed utratą kapitału - niby wszystko gra. Delikatnie wchodzę .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -0,50% 59,14 2020-07-08 14:56:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.