Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,91 zł , zmiana od tamtej pory: -27,71%

Czy Tauron ma jakieś zakłady energetyczne na Odrze?

Zgłoś do moderatora
to może być ważne w kontekście truciciela. A swoją drogą to ile ryb padło na Wiśle jak Czajka się popsuła? Jakoś nie mogę się doliczyć żadnej ilości. A na Odrze to już dziesiątki ton rozkładającego się syfu. Niemcy szacują a mają lepszą aparaturę, że to może być 100 ton.
  • Czy Tauron ma jakieś zakłady energetyczne na Odrze? Autor: ~trabant_de-mucha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -0,47% 2,10 2022-10-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.