Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,30 zł , zmiana od tamtej pory: -65,04%

Czy sypie Altus TFI ?

Zgłoś do moderatora
Czy za spadkami małych spółek stoi altus tfi?
Altus TFI wydał oświadczenie, że jest dużo umożeń jego funduszy i zmienia sposób ich umażania. Czy ktoś się orientuje ile akcji miał altus tfi? Bo nawet mała ilość przy takiej płynności powoduje tąpnięcie kursu.
Patrz też inne małe spółki np Eko-Export, livechat

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON 0,23% 4,30 2020-03-27 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.