Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,45 zł , zmiana od tamtej pory: -6,23%

Czy sprzedaż Enterprise Services jest już zdyskontowana?

Zgłoś do moderatora
Czy sprzedaż Enterprise Services jest już zdyskontowana?
Niby wszystko jasne i to powinno być już w cenie. Ale jak przyglądam się ostatnio rynkowi to widzę inny obraz.
Pierwszy z brzegu przykład - OPTEAM - wszyscy wiedzieli że kasa ze sprzedaży pójdzie na dywidende ( ponad połowe już wypłacili ), ale jak teraz przyszło info o dywidendzie to kurs wystrzelił.

Dlatego spodziewam się że jak przyjdzie info o podpisaniu umowy z Enterprise Investors to tutaj też będzie spory ruch.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -3,21% 13,55 2021-06-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.