Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  149,40 zł , zmiana od tamtej pory: 216,60%

Czy sprzedawać w skupie?

Zgłoś do moderatora
Zastanawiam się czy opłaca się wystawiać akcje do sprzedaży w skupie. Z jednej strony cena 350 jest bardziej niż atrakcyjna, z drugiej 90% akcji już niedługo będzie w blokadzie do listopada. Oznacza to, że do końca czasu skupu, cena będzie mocno windowana przez małą liczbę sprzedających. I teraz pytanie czy lepiej sprzedać 2% akcji po 350, czy lepiej 100% po 200-250 pln, a po zakończeniu blokad odpowiednio odkupić?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KRUK -0,11% 473,00 2025-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.