Forum Giełda +Dodaj wątek

Czy się to komuś podoba czy nie podoba jesteśmy skazani na ...

Zgłoś do moderatora
...nową falę wzrostową i żadne rsi tego nie zmieni. A jak wam cena odpowiada czy rsi jest za wysokie wywalajcie.Ja wiem swoje.Oddam powyżej 50zł Kowalskiemu ,który na szczycie hossy sprzeda soje M4, założy rachunek w biurze maklerskim,przeprowadzi się do cioci a za kasę kupi ATM bo będzie chciał mieć M8.Jak giełda istnieje tak zawsze było jest i będzie kropka,.Tyle w temacie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATM -3,20% 12,10 2020-07-01 13:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.