Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,97 zł , zmiana od tamtej pory: 0,30%

Czy przy okazji meczu Pol-Ang jakiś kontrakt na testy dla premiership?

Zgłoś do moderatora
Czym dzisiaj zaskoczy nas Hetman II Koronny i jego pan i władca Jacek I Nieuczesany?

PS kiedyś to było, bajki ze zagrają w lidze Miszczów z medicofarme, osman i jego 50 baniek, WHO, UEFA, IATA, czy tez inne wywiady sam na sam, duże konferencje na kilkaset osób zablokowane przez rolników, certyfikaty w ciągu tygodnia, umowy Z Leantrix, wizyty na lotniskach, bajki o labie…. Kurła tyle tego, czy za takie wałki nie należy się wygodny wieloosobowy Pokoj ?

  • Czy przy okazji meczu Pol-Ang jakiś kontrakt na testy dla premiership? Autor: ~KiedysToBylo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INNOGENE -0,99% 10,00 2021-10-27 15:19:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.