Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,40 zł , zmiana od tamtej pory: 103,04%

Czy po zmianie nazwy na BluGo, splicie akcji

Zgłoś do moderatora
1:10 będzie też przejęcie Elektromantaza.czytajac zakres czynności obu spółek identyczny .elektromonter idealna spółka do budowy ładowarek elektrycznych jak i infrastruktury i wykonawstwa kompleksowego .split robią by zwiększyć płynność spółki . Tak więc posiadacze akcji obecnie będą mieli po splicie ładne pakiety akcji gratis bez robienia emisji. Kiciński rozegrał to perfekcyjnie a jak jeszcze pozbędą się US to kosmos zarąbisty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
YOLO 38,28% 0,80 2022-09-27 12:00:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.