Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,49 zł , zmiana od tamtej pory: -35,92%

czy oni prowadzą jakąkolwiek działalność.....? NIE

Zgłoś do moderatora
sory ale ta spółka od wielu lat chyba istnieje tylko na papierze... przecież oni mieli 2,5 roku zawieszone notowania i dopiero od listopada 2020 są w obiegu ale dalej nie prowadzą od wielu lat żadnej działalności nic nie produkują nic nie sprzedają, żadnych usług nie wykonują i chyba w ogóle nikogo nie zatrudniają.... nawet na najbliższe walne zgromadzenie nie ma żadnych nowych planów działania... więc to scalenie akcji to tylko oni wiedzą po co.....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCENERGY 0,00% 0,31 2023-12-08 15:00:00