Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,70 zł , zmiana od tamtej pory: -7,32%

Czy odbije się od 14 trzeci raz?

Zgłoś do moderatora
Spółka The Dust współpracuje z p. Piekarą. P. Piekara wypowiedział się o strajkujących kobietach:
'"Nigdy w PL nie było bardziej obrzydliwej czerni niż ta widziana w Strajku Kobiet. Nie było tak tępej, wulgarnej tłuszczy, wyzbytej moralnych zasad cywilizowanego człowieka" - napisał na Twitterze Jacek Piekara.
https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/pisarz-jacek-piekara-o-strajku-kobiet-tepa-wulgarna-tluszcza/080dbyd,681c1dfa

Czy Państwo popierają słowa Piekary i czy mają Państwo zamiar współpracować z p. Piekarą lub osobami, które obrażają potencjalnych klientów lub ich rodziny?"

Czy chcą Państwo być akcjonariuszami spółki, która współpracuje z p. Piekarą, który szerzy takie poglądy?

A o ksiezach pedofilach jak ten poniżej, to chyba taki wylewny nie był:

"W parafii Świętych Polskich Braci Męczenników w Bydgoszczy ksiądz Rafał K. spędził 5 lat. W trakcie posługi kapłańskiej zajmował się m.in. "terapią" młodych chłopców. Jak zeznają ministranci, duchowny miał mierzyć ich przyrodzenia i nakłaniać do masturbowania się w jego obecności. Usłyszał już zarzuty."
"Z tej parafii już wcześniej oddalono dwóch "problematycznych" księży. Po tajemniczym odwołaniu ks. Rafała K. parafianie zaczęli pytać, czy "Męczennicy" to parafia karna, skoro przez ostatnie lata oddalono kilku księży."
"Po tym ks. Rafał trafił do bardzo urokliwego i spokojnego ośrodka Caritasu na bydgoskich Piaskach. Tam w towarzystwie innego innego duchownego, podejrzanego o kontakty seksualne był do czasu aresztowania, do września 2020 r."
"Ks. Rafał K. został oskarżony o popełnienie przestępstw przeciwko wolności seksualnej i obyczajności. W śledztwie odkryto, że poszkodowanych jest już co najmniej 10 osób. Ksiądz przeprowadzał na młodych chłopcach "terapię". Nieletni spowiadali mu się z grzechu masturbacji, po czym wikary zapraszał ich do siebie na plebanię w celu "badania". Następnie ksiądz miarką krawiecką miał mierzyć chłopcom przyrodzenie i namawiać do masturbowania się w jego obecności."

https://www.o2.pl/informacje/dali-ksiedzu-20-minut-na-spakowanie-pozniej-wyszly-na-jaw-jego-haniebne-czyny-6609819525532512a
------------------
"Według prokuratury proboszcz z Gorc zmuszał dziewczynki do odbywania stosunków oralnych, penetrował je palcami, nakazywał dotykać swojego penisa. - Wstyd, że takie rzeczy im robił. Ale był dobrym gospodarzem, dużo budował - słyszymy od parafian."

https://walbrzych.wyborcza.pl/walbrzych/7,178336,26948931,ksiadz-pedofil-byl-lubiany-smrod-przyszedl-za-nim-z-gluszycy.html
------------
Takie słowa w ustach katolika? A gdzie miłość bliźniego?

"Prawdziwy warszawski leming:
- polany gównem
- pozbawiony ciepła w zimie
- płacący horrendalne stawki za czynsz i śmieci
- marnujący czas na zakorkowanych ulicach...
... ale wesoły jak szczygiełek, bo Platforma mu obiecuje, że w W-wie nie będzie ulicy Lecha Kaczyńskiego..."
https://www.wprost.pl/warszawa/10410070/pisarz-fantasy-obraza-wyborcow-trzaskowskiego-leming-polany-gwnem.html

To jak akcjonariusze The Dust, którzy popierają PO, jak samopoczucie?

Bardzo profesjonalnie p. Piekara zraża kolejne grupy potencjalnych graczy i akcjonariuszy- moje gratulacje dla spółki the Dust. Naprawdę wiecie z kim robić biznes.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -6,13% 14,55 2023-09-28 13:19:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.