Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,43 zł , zmiana od tamtej pory: -64,08%

Czy nowa strategia może pomóc spółce?

Zgłoś do moderatora
Nowy prezes zaciekawił mnie najbardziej postawieniem na robienie małych produkcji. Czy będzie to wyglądało tak, że będą robić "gry" jak SimFabric, który wydaje 100 euro na przerobienie projektu z Unity z prostej gry i potem chwali się, że taka "gra" wzrociła się w 72h. Czy może faktycznie będą gry z nieco większym budżetem, które będą coś sobą reprezentowały, bo powiedzmy sobie szczerze, jeżeli takie gry będą proste i będą trzymały jakiś poziom i moonlit dodatkowo by zwiększyć szanse na zwrot produkcji portujac je na wszystko co się da (telefony, konsole itd.) to taka strategia może się udać. Gry na Steam zarabiają cały czas i jakby wydali takich tanich gier kilkanaście to faktycznie coś takiego mogłoby wyjść plus jest szansa, że któraś gra mogłaby się przebić wyżej. Jeżeli dobrze to rozegrają to faktycznie może to mieć potencjał

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOONLIT 0,33% 0,15 2023-06-01 11:27:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.