Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  56,70 zł , zmiana od tamtej pory: -23,10%

Czy Nexity ma większy potencjał niż Columbus?

Zgłoś do moderatora
Nexity ma obecnie ponad 10-krotnie mniejszą kapitalizację niż Columbus a więc i większe możliwości wzrostu. Aplikacja ma jak dotąd ponad 500 pobrań, w przyszłości to może być 5000, 50000 i więcej wraz ze wzrostem popularności elektryków, wraz ze wzrostem liczby użytkowników będzie rósł zysk netto. Columbus jako spółka matka jest 'dojną krową' a Nexity 'wschodzącą gwiazdą'. Nexity działając w modelu pośrednika ma świetne perspektywy jeśli chodzi i możliwości wejścia na zagraniczne rynki z usługą, ponieważ wszystko odbywa się za pomocą aplikacji, a Columbus w celu sprzedaży panelów lub innych produktów za granicą musiałby wysłać tam pracowników. Ja widzę w Nexity taki potencjał jak Airbnb czy Uber. Spółka ostatnio ogłosiła współpracę z Volkswagenem, w przyszłości to może być Tesla lub NIO. Zapraszam do dyskusji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -3,11% 43,60 2021-01-26 13:43:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.