Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,58 zł , zmiana od tamtej pory: 46,44%

Czy mogą znacjonalizować Lentex??? (zrepolonizować czyli wykupić)

Zgłoś do moderatora
Czysto teoretyczne rozważanie, ale nie pozbawione sensu. Zakład z produkcji komercyjnej, w całości przestawić na produkcję dla obrony cywilnej i wojska. Oczywiście Pan M i S jako patrioci chętnie wesprą naród. Chociaż na produkcji dla wojska się świetnie zarabia. Bo jak wytłumaczyć, że w nowym szpitalu w Krakowie wstrzymują przyjęcia bo nie mają odzieży ochronnej??? https://m.telewizjarepublika.pl/szpital-wstrzymuje-przyjecia-brakuje-masek-i-fartuchow,92554.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX 0,91% 11,10 2021-06-15 12:41:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.