Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Czy mniejszościowi mają szansę dołączyć do arbitrażu w Sztokholmie

Zgłoś do moderatora
Oczywiście po wyczerpaniu sądowniczej drogi krajowej?
Prawdziwe odszkodowanie leży tam, nie w polskich sądach.
Jestem na 99 % przekonany, że Pruski z LC by ten bank do końca wyprowadzili pomimo ponad dwuletniego obstrukcyjnego działania Państwa i jego instytucji na szkodę Idei Banku. Byłem naprawdę pod wrażeniem tego co on zrobił w ciągu 2 lat z tym bankiem Ja będę walczył o sprawiedliwość i 10 i 20 lat a jeśli trzeba to samej śmierci - nigdy tej niesprawiedliwości nie odpuszczę.
Jeśli LC będzie żądał 4 mld zł, to mniejszościowi mogli też 1 mld zł wywalczyć ( nawet pół miliarda to i tak godziwe odszkodowanie ).

PS. Trolle z Farmy - prośba, żebyście nie wchodzili w dyskusję poważnych inwestorów!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.