Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,78 zł , zmiana od tamtej pory: 23,12%

Czy mati i jacus już kupili???

Zgłoś do moderatora
Bo jeśli nie to trzeba poczekać aż kupią.
A może Zbyszek z Mariuszem się czają by kupić?,,
Przecież to jest mega wał, wszystkich powinni odciąć od tweeterow I innych komunikatorów, niech tam sobie siedzą i knuja razem z jareczkiem, a jak coś uknuja to adaś wyjdzie i opowie
  • Czy mati i jacus już kupili??? Autor: ~Frustrat

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PZU -0,81% 31,74 2022-11-25 17:03:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.