Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,90 zł , zmiana od tamtej pory: -56,68%

Czy ktoś zna nazwy firm konkurencyjnych dla Sanoka?

Zgłoś do moderatora
Czy ktoś ze zgromadzonych zna nazwy konkurentów Sanoka? Bo ja mam taką fantazję, że jakbym znał te firmy to może bym sobie znalazł jakieś informacje o nich i poczytał co tam u nich słychać czy ogólnie w branży.
  • Czy ktoś zna nazwy firm konkurencyjnych dla Sanoka? Autor: ~pak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SANOK -4,47% 18,15 2021-10-26 12:31:05