Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,75 zł , zmiana od tamtej pory: -16,32%

Czy ktoś może w moim imieniu przesłać te pytania Leszczyńskim?

Zgłoś do moderatora
1. Dlaczego nie poinformowaliście inwestorów o utraceniu Thief Simulator?
2. Jak zakończył się proces certyfikacji Alter Cosmos?
3. Jak zakończył się proces certyfikacji Counter Terrorist Agency?
4. Dlaczego Mad Age & This Guy nie jest dostępne w sklepie Nintendo?
5. Jak zakończyła się sprawa z Driftlandem?
6. Dlaczego poinformowaliście (nie ma takiego wymogu) w ESPI o ilości sprzedanych sztuk Saboteure, ale przemilczeliście sprzedaż gry w ogromnej promocji?
7. Czy posiadanie większego udziału przez prezesa i przewodniczącego zarządu w GR, niż cała spółka SF jest dobre dla PRu spółki i budowania grupy kapitałowej?
8. Czy podajecie informacje w każdym raporcie kwartalnym z aktualnymi dataminl premier, tak jak obiecaliście w prospekcie?
9. Dlaczego strona SF w wersji mobilnej jest niefunkcjonalna i rozkrzacza się na smartfonach? SF to zdaje się globalny wydawca, więc jest to ogromna antyreklama.
10. Dlaczego nie zatrudnicie tłumacza lub osoby anglojęzycznej do redagowania tweetów, które czyta cały świat? Ponownie, SF to globalny wydawca i sprawia wrażenie mniej niż niekompetentnego z takim angielskim.
11. Co się dzieje z grą Star Drifters i czy inwestorzy posiadają aktualną wiedzę na temat tego tytułu. Czy zostali poinformowaniu o tym, czy gra nie zostanie wydana przez SF?
12. W oparciu o jaką podstawe prawną, zastosowaliście "nową politykę informacyjną" i nie informujecie o swoich porażkach wydawniczych, do czego zobowiązuje was MAR?
13. Które z gier własnych obiecanych na 2020 roku, będą miały premierę w tym roku?
14. Dlaczego zarząd nie poinformował akcjonariuszy o zaprzestaniu prac nad House of Secrets?
15. Czy Julia nie masz wrażenia, że pożyczanie pieniędzy od spółki, której akcja obiecałaś objąć, stawia cię w złym świetle? Plus, czy dana pożyczka była wypłacana w gotówce?
16. Jaki jest postęp prac nad tymi tytułami? Proszę o konkretne postępy przy każdym jednyn tytule. Oto tytuły:
Farm&Fix 2020
ElectriX
Moon Village
Cthulhu: Books of Ancients
Mushrooms: Forest Walker
Flipper Mechanic
HERO: Flood Rescue
Ring of Fire: Survive in Proxima
House Designer
Garden of Magic Mushroom
P.U.G.S. Agents
Architect Life: A Building Simulator
Niezapowiedziany tytuł dla Koch Media #1
Niezapowiedziany tytuł dla Koch Media #2

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC -2,26% 18,20 2021-10-21 10:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.