Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,90 zł , zmiana od tamtej pory: -6,02%

Czy ktoś mógłby mi podać obroty z poniedziałku i wtorku?

Zgłoś do moderatora
Może być ciekawe porównanie jakimi obrotami jest ukierunkowywany kurs bo chyba to rośnie.Może się przydać na piątek jak się przygotować.Wydaje się że coraz większe zasoby są używane żeby dołować ale i coraz więcej kapitału ściąga na JSW.Jesteśmy blisko przełamania to pewne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -1,48% 31,86 2019-08-23 17:04:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.