Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,65 zł , zmiana od tamtej pory: 9,93%

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości że tereny astarty są bezpieczne?

Zgłoś do moderatora
Połtawa, żytomierz, winnica, tam są wartościowe budynki, w charkowskim tylko pola , ruscy od miesięcy nie posuwają sie dalej a od kilku dni cofnęli ich jeszcze bardziej do siebie. Pytanie dzisiaj brzmi nie czy astarta przetrwa tylko czy w tym roku dużo zarobi, taka wojna nie może trwać latami bo jest zbyt intensywna i wpływa za bardzo na cały świat także nie słuchajcie gamoni straszących o wieloletniej wojnie i zastanówcie się jak długo astarta będzie w cenie roczego zyskuz perspektywą rozwoju

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -0,42% 23,80 2023-03-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.