Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,30 zł , zmiana od tamtej pory: 65,26%

Czy JSW wieje wiatr w żagle? PUNKTY.

Zgłoś do moderatora
1. SP500 +2,43%
2. Ryzyko wojny odchodzi do lamusa
3. Sprawa z podwyżkami dla górników na 2022 r. zamknięta (250 mln zł: wynagrodzenia + żywienie) - brak ryzyka niezrealizowania strategii wydobycia
4. A przede wszystkim moc dzisiejszej sesji w piątek 28.01.202 r - przy tak spadającym rynku +1,18% (WIG20 -2,27%, WIG -1,82%)
5. Świeczka tygodniowa 1W "młot", która wskazuje wzrosty
6. Ceny węgla koksującego wciąż się utrzymują na historycznych szczytach.

Do zobaczenia na byczej sesji w poniedziałek! :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -4,12% 66,60 2022-05-20 17:01:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.