Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -16,67%

Czy jest w Polsce gorsze dziadostwo finansowe od warszawskiej GPW ?

Zgłoś do moderatora
W swoim życiu nie spotkałem się z większym bagnem i z większym dziadostwem od tego dziadostwa na warszawskiej GPW.
SZWINDEL w białych rękawiczkach w każdej sesji w wykonaniu cwaniaków maklerów i cwaniaków z Zarządów spółek którzy udają bohaterów bo mają za sobą napisany pod siebie kodeks karny oraz UKNF, Prokuraturę i Sądy.
Lichwa jest mniejszym oszustwem od tego na warszawskiej GPW....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOLIERA2 10,13% 0,10 2024-02-23 13:25:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.