Forum Giełda +Dodaj wątek

Czy istnieją w waszej okolicy skupy szkła?

Zgłoś do moderatora
Witam, byłem ostatnio u znajomego, który prowadzi skup szkła (poboczna działalność) w Pomorskim, stwierdził, że od momentu wejścia ustawy, jest bardzo dużo surowca na rynku i jak już to przyjmuje za darmo, kiedyś było to sukcesywnie od czterech groszy w dół. Jak wygląda sprawa w waszych rejonach?Pozdrawiam
  • Czy istnieją w waszej okolicy skupy szkła? Autor: ~Adams

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 2,61% 6,30 2020-01-17 16:32:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.