Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  170,00 zł , zmiana od tamtej pory: -30,12%

Czy inwestorzy z kryptowalut zaczną kupować akcje?

Zgłoś do moderatora
Myślicie, że możemy liczyć na jakieś ożywienie na naszej cudownej bananowej GPW i NC jeśli tam będzie pogłębiać się korekta i marazm?
Mi się wydaje, że tak. Niedawno trafiłem na artykuł na jednym portalu kryptowalutowym gdzie autor sugeruje czytelnikom przesiadkę więc kto wie. Sami zobaczcie
https://gielda-kryptowaluty.pl/firma-z-potencjalem-do-rozwoju-i-wzrostu-na-2021-i-2022/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA 0,51% 118,80 2022-01-20 09:20:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.