Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,75 zł , zmiana od tamtej pory: 28,00%

Czy GREENX wypłaci dywidendę w tym roku? CZYTAĆ $_$_$

Zgłoś do moderatora
Słuchajcie. Odpowiadając w temacie: wiem, że nie... :)

Przypomnę Wam: Spółka z polecenia ObserwatoRa: IZOSTAL (ticker: IZS) obecnie jedna z najtańszych stalówek, którą ktoś zbiera. Duże obroty, duże wolumeny.
Dodatkowo nadal przed wzrostami, które wg mnie będą olbrzymie jeszcze w tym roku.

No i dywidenda każdego roku, nie od święta. Łapać i trzymać. Swoją drogą fajne porównanie stóp zwrotu branży stalowej/węgla koksującego:

COGNOR od dołka covidowego urósł 1230%
BOWIM od dołka covidowego urósł 700%
STALPROFIL od dołka covidowego urósł 150%
JSW od dołka covidowego urósł 350%
IZOSTAL od dołka covidowego urósł TYLKO 55%!

Od dołka covidowego nawet spółka nie zwiększyła swojej kapitalizacji. Dołek covidowy to było najniższy kurs spółki w historii.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENX 2,99% 2,24 2023-06-02 17:02:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.